חיפוש
Filters
Close

שולחן אלון עגול "גדמים" נפתח

שולחן אלון בקוטר 120 ס"מ, נפתח ל 220 ס"מ עם שתי תוספות של 50 ס"מ שאינן מאוחסנות בשולחן. הגדמים של רגלי השולחן נראים בפלטה ונותנים אלמנט עיצובי מהמם.

התקשר לקבלת מחיר

שולחן אלון עגול 130 ס"מ נפתח

שולחן אלון בקוטר 130 ס"מ, נפתח ל 230 ס"מ עם שתי תוספות של 50 ס"מ שאינן מאוחסנות בשולחן. רגל מרכזית עשויה אלון מאפשרת ניצול מיטבי של השולחן.

התקשר לקבלת מחיר

שולחן עגול פורניר שטרייף 120 ס"מ

שולחן עגול לא נפתח. הפלטה בגוון אחד והרגליים בגוון אחר. עשוי פלטת בירץ עם פורניר שטרייף אלון ורגלי בירץ בצביעה אטומה בתנור.

התקשר לקבלת מחיר

שולחן אלון עגול 140 ס"מ נפתח

שולחן אלון בקוטר 140 ס"מ, נפתח ל 240 ס"מ עם שתי תוספות של 50 ס"מ שאינן מאוחסנות בשולחן. רגל מרכזית עשויה מתכת מאפשרת ניצול מיטבי של השולחן.

התקשר לקבלת מחיר

שולחן אלון עגול נפתח

שולחן אלון עם גימור חצי פאזה עגולה בקצוות ורגלי אלון עגולות קוניות. לשולחן קונסטרוקצית מתכת ואפשרות פתיחה של שתי תוספות ללא מקום אחסנה. ניתן להזמין עם אופציות פתיחה אחרות כמובן. אנו מייצרים שולחנות דומים לפי הזמנה, לפי מידה, בשילוב עץ, גוון וכו'..

התקשר לקבלת מחיר

שולחן MDF עגול נפתח - רגלי מתכת

שולחן עגול בקוטר 120 ס"מ, נפתח לעוד שתי תוספות של 50 ס"מ. הפלטה עשיה MDF אפור והבסיס עשוי מתכת. אנו מייצרים שולחנות דומים לפי הזמנה, לפי מידה, בשילוב עץ, גוון וכו'..

8,190 ₪

שולחן אלון עגול נפתח 150 ס"מ RING

שולחן עגול בקוטר 150 ס"מ, נפתח לעוד שתי תוספות של 50 ס"מ. הפלטה עשיה אלון מלא והבסיס עשוי מתכת. רגל השולחן מתפצלת. אנו מייצרים שולחנות דומים לפי הזמנה, לפי מידה, בשילוב עץ, גוון וכו'..

8,190 ₪